swimstore

FINA Szenior Világbajnokság - eredmények


2017.08.13
2017.08.07 és 20. között rendezik meg Budapesten és Balatonfüreden a Szenior Világbajnokságot. A verseny magyar vonatkozású eredményei, elsődlegesen a dobogós helyezések az alábbi összesítésben követhetők.

Az eredmények megtekinthetők az alábbi linken, valamint a versenyadatlapon (medencés, nyíltvizi). Élő videóközvetítés az alábbi linken érhető el.

Világbajnok

  • Név Korosztály Egyesület Versenyszám
    Graffjódy Eszter 75-79 Egri Szenior 3000 m nyíltvizi
    Kováts Miklós 75-79 Törökbálinti Szenior 200 m hát
    Bánki Horváth Béla 95-99 Szeged Deres SE 200 m hát
    Kalaus Valter 45-49 Budapesti Honvéd 100 m gyors - Új világcsúcs
    Marosi Melinda 45-49 Budapesti Honvéd 100 m gyors
    Weidinger Piroska 75-59 Iron Corporation 100 m gyors
    Fábián Béla 80-84 Egri Szenior 100 m mell - Új világcsúcs
    Leposa Milán 30-34 Pénzügyőr SE 100 m mell
    Bánki Horváth Béla 95-99 Szeged Deres SE 100 m mell
    Weidinger Piroska 75-79 Iron Corporation 200 m gyors
    Kalaus Valter 45-49 Budapesti Honvéd 200 m gyors
    Marosi Melinda 45-49 Budapesti Honvéd 50 m gyors
    Fábián Béla 80-84 Egri Szenior 200 m vegyes
    Flora Kati 80-84 Debreceni Szenior 200 m vegyes - Új világcsúcs
    Boulsevicz Beatrix 30-34 Dunakanyar 100 m pillangó
    Flora Kati 80-84 Debreceni Szenior 100 m hát
    Kováts Miklós 75.79 Törökbálinti Szenior 100 m hát
    Bánki Horváth Béla 95-99 Szegedi Deres SE 100 m hát
    Venczel Kincső 40-44 Szentesi Delfin 200 m pillangó
    Kováts Miklós 75-79 Törökbálinti Szenior 50 m hát
    Bánki Horváth Béla 95-99 Szegedi Deres SE 50 m hát
    Flora Kati 80-84 Debreceni Szenior 50 m hát
    Kalaus Valter 45-49 Budapesti Honvéd 400 m gyors
    Weidinger Piroska 75-59 Iron Corporation 400 m gyors
     
    Csaba László
    Bánhidy Attila
    Csikány József
    Erdélyi Ferenc
     
    280-319 Törökbálinti Szenior 4x50 m férfi gyorsváltó
    Schönek András
    Zubor Attila
    Cerva Dóra
    Marosi Melinda
     
    160-199 Budapesti Honvéd 4x50 m mix gyorsváltó
    Madaras Sándorné
    Fábián Béla
    Graffjódy Eszter
    Bíró József
     
    320-359 Egri Szenior 4x50 m mix vegyesváltó

Második helyezést ért el

  • Név Korosztály Egyesület Versenyszám
    Szokol Diana Éva 45-49 Nyírszenior 3000 m nyíltvizi
    Kalaus Valter 45-49 Budapesti Honvéd 3000 m nyíltvizi
    Molnár Rita 70-74 Törökbálinti Senior 800 m gyors
    Szokol Diána Éva 45-49 Nyírszenior 800 m gyors
    Kalaus Valter 45-49 Budapesti Honvéd 800 m gyors
    Csikány József 70-74 Törökbálinti Szenior 200 m hát
    Keresztes Mátyás 25-29 Triton 100 m gyors
    Schönek András 40-44 Budapesti Honvéd 200 m gyors
    Bánhidy Attila 75-79 Törökbálinti Szenior 50 m gyors
    Puskás Pál 95-99 Debreceni Szenior 50 m gyors
    Tompa Orsolya 25-29 Swim Life 100 m pillangó
    Venczel Kincső 40-44 Szentesi Delfin 100 m pillangó
    Leposa Milán 30-34 Pénzügyőr SE 200 m mell
    Fábián Béla 80-84 Egri Szenior 200 m mell
    Balla Mária 70-74 Törökbálinti Szenior 100 m hát
    Csikány József 70-74 Törökbálinti Szenior 100 m hát
    Balla Mária 70-74 Törökbálinti Szenior 50 m hát
    Szokol Diána Éva 45-49 Nyírszenior 400 m gyors
    Szabó Tamás 25-29 Hódmezővásárhelyi Szenior 50 m mell
    Fábián Béla 80-84 Egri Szenior 50 m mell
     
    Balla Mária
    Molnár Rita
    Angyalföldi Éva
    Tamasekné Baranyai Judit
      
    280-319 Törökbálinti Szenior 4x50 m női gyorsváltó
    B.Szűcs Dóra
    Asztalos Lilla Fanni
    Molnár Zsuzsa
    Csikány Csilla
     
    160-199 Törökbálinti Szenio 4x50 m női gyorsváltó
    Tompa Orsolya
    Fülöp Mariann
    Jakab Dóra
    Csobánki Zsuzsa
     
    120-159 Swim Life 4x50 m női gyorsváltó
    Schönek András
    Szlovák Szabolcs
    Zubor Attila
    Kalaus Valter
     
    160-199 Budapesti Honvéd 4x50 m férfi gyorsváltó
    Balla Mária
    Csapó Katalin
    Asztalos Lilla Fanni
    Tamasekné Baranyai Judit
     
    240-279 Törökbálinti Szenior 4x50 m női vegyesváltó
    Csikány József
    Somlai Gábor
    Csaba László
    Erdélyi Ferenc
     
    280-319 Törökbálinti Szenior 4x50 m férfi vegyesváltó
    Erdélyi Ferenc
    Balla Mária
    Molnár Rita
    Bánhidy Attila
     
    280-319 Törökbálinti Szenior 4x50 m mix gyorsváltó
    Márton István
    Tamasekné Baranyai Judit 
    Csikány Csilla
    Csaba László
     
    240-279 Törökbálinti Szenior 4x50 m mix gyorsváltó
    Puskás Pál
    Flora Kati
    Krasznai Róbert
    Gomböktő Sándorné
     
    320-359 Debreceni Szenior 4x50 m mix vegyesváltó
    Csikány József
    Somlai Gábor
    Tamasekné Baranyai Judit
    Balla Mária
     
    280-319 Törökbálinti Szenior 4x50 m mix vegyesváltó

Harmadik helyezést ért el

  • Név Korosztály Egyesület Versenyszám
    Nagy-Pál Levente 35-39 Budapesti Honvéd 3000 m nyíltvizi
    Vincze Krisztina 25-29 HUVSC 200 m hát
    Szepesi Nikolett 30-34 Budapesti Delfinek 200 m hát
    Balla Mária 70-74 Törökbálinti Szenior 200 m hát
    Hunor Máté István 30-34 Törökbálinti Szenior 100 m mell
    Csanádi Jánosné 65-69 Iron Corporation 100 m mell
    Venczel Kincső 40-44 Szentesi Delfin 400 m vegyes
    Krasznai Róbert 75-79 Debreceni Szenior 400 m vegyes
    Boulsevicz Beatrix 30-34 Dunakanyar 200 m gyors
    Tompa Orsolya 25-29 Swim Life 50 m pillangó
    Jakab Dóra 30-34 Swim Life 50 m pillangó
    Keresztes Mátyás 25-29 Triton 50 m gyors
    Venczel Kincső 40-44 Szentesi Delfin 200 m vegyes
    Pecz Réka 25-29 Iron Corporation 200 m mell
    Csanádi Jánosné 65-69 Iron Corporation 200 m mell
    Kaszonyi Andrásné 80-84 Törökbálinti Szenior 200 m mell
    Szepesi Nikolett 30-34 Budapesti Delfinek 100 m hát
    Boulsevicz Beatrix 30-34 Dunakanyar 200 m pillangó
    Csikány József 70-74 Törökbálinti Szenior 50 m hát
    Bardocz László 75-79 Törökbálinti Szenior 50 m hát
    Szepesi Nikolett 30-34 Budapesti Delfinek 50 m hát
    Molnár Rita 70-74 Törökbálinti Szenior 400 m gyors
    Leposa Milán 30-34 Pénzügyőr SE 50 m mell
     
    Tompa Orsolya
    Jakab Dóra
    Csobánki Zsuzsa
    Fülöp Mariann
     
    120-159 Swim Life 4x50 m női vegyesváltó
    Puskás Pál
    Bitskey István
    Horkay György
    Krasznai Róbert
     
    320-359 Debreceni Szenior 4x50 m férfi vegyesváltó
    Liptai József
    Tóth-Kecskés László
    Kenderfi Józsefné
    Molnárfi Sándorné
     
    320-359 Iron Corporation 4x50 m mix gyorsváltó
    Schönek András
    Flaskay Mihály
    Cerva Dóra
    Marosi Melinda
     
    160-199 Budapesti Honvéd 4x50 m mix vegyesváltó

Gratulálunk minden érmes és helyezett versenyzőnek!

MSZUOSZ